Dołącz do nas na YouTube
ODA w Sercu

Pielgrzymka na Jasną Górę

24 lipca 2022 r.

Idzie Czarna!
Startujemy z zapisami, na stronie Siedemnastek dostępny jest formularz, który wypełnić muszą wszyscy pielgrzymi (księża, klerycy i siostry również). Link do formularza: www.17-ka.org.pl/zapisy
Poniżej kilka informacji dotyczących pielgrzymowania w grupie Czarnej. Proszę cierpliwie doczytać do końca ????
1. Zapisujemy się online poprzez formularz www.17-ka.org.pl/zapisy
(Wszyscy, także duchowieństwo)
2. Zapisy stacjonarne prowadzone będą 3-5 sierpnia w godz. 10-20 w kościele św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu 68 (w salce po lewej jak się wchodzi do kościoła). - NIE BĘDZIE ZAPISÓW W GRUPIE.
3. W wyjątkowych sytuacjach i dla wszystkich, którzy chcą dołączyć do Pielgrzymki w kolejnych dniach, istnieje możliwość zapisu na bazie w każdej miejscowości noclegowej. Należy jednak zapisać się niezwłocznie po dojściu na nocleg W DNIU PRZYJAZDU.
4. Każda osoba, która zapisze się przez Internet, powinna odebrać pakiet pielgrzyma. Odbioru można dokonać w kościele św. Anny 3-5 sierpnia w godz. 10-20. Jeśli ktoś nie da rady odebrać pakietu do 5 sierpnia wieczorem, to postaramy się zdobyć opłacone pakiety i rozdać 6 sierpnia rano. Ale bardzo proszę, naprawdę bardzo ???? by w ramach zwiedzania Warszawy odwiedzić św. Annę i odebrać pakiet. (Księża, siostry i klerycy ponieważ dobrze znają Warszawę w drodze wyjątku zwolnieni są ze zwiedzania i pakiety przyniesie im Przewodnik)
5. Dla tych, którzy są spoza Warszawy i którzy nie wzgardzili jeszcze gościnnymi podziemiami na Placu Trzech Krzyży mamy dobrą wiadomość - KOŚCIÓŁ ŚW. ALEKSANDRA PRZYJMIE NAS Z RADOŚCIĄ. A więc 5 sierpnia na głowę nam padać nie będzie. Szczegóły podamy bliżej pielgrzymki (godzina otwarcia, ewentualny apel czy Msza 5 sierpnia)
6. Samochody bagażowe wszystkich grup (z wyjątkiem grupy Fioletowo-Białej), będą stacjonowały na Placu Teatralnym. Bagaże będzie można zdawać w czwartek 5go sierpnia od godz. 17ej oraz w piątek 6go sierpnia do godz. 5.30. Szczegóły podamy pod koniec lipca lub na początku sierpnia (na pewno przed 5 sierpnia ????
7. 6 sierpnia pielgrzymka wyrusza sobie po krótkiej modlitwie o 5.30 z kościoła św. Anny a grupa Czarna... po krótkiej modlitwie cierpliwie czeka aż do nas dojdzie reszta i włączamy się przy kościele św. Aleksandra na Placu Trzech Krzyży (miejsce noclegu). Szczegóły dotyczące samego noclegu jak i wyjścia podamy w osobnym poście na stronie wydarzenia i na Grupa Czarna.
8. Aaaaa, ważne, NOCLEGI TYLKO W NAMIOTACH.
9. Więcej praktycznych informacji znajdziecie na: 17-ka.org.pl w zakładce PRAKTYCZNE INFORMACJE (https://www.17-ka.org.pl/praktyczne-informacje.php).
10. No to wiemy wszystko lub prawie wszystko. Teraz kliknij www.17-ka.org.pl/zapisy
i nie miej już wyjścia ????
do zobaczenia
ks. Marcin Sęk
z Ukrainy! jak ja mogę iść, to Ty tym bardziej ????
więc proszę się nie zastanawiać

Załączniki:

Dodatek: Galeria zdjęć

Komentarze:

Dodaj komentarz

Duszpasterstwo Akademickie

Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego „W Sercu”
ul. Bogurodzicy 3
70-400 Szczecin

tel. +48 914 310 882
oda@oda.szczecin.pl

Stowarzyszenie Razem

Stowarzyszenie
Przyjaciół Duszpasterstwa
Akademickiego „Razem”
ul. Bogurodzicy 3
70-400 Szczecin

stowarzyszenie@razem.szczecin.pl

Jak do nas trafić


Wyświetl większą mapę

Zobacz również