Dołącz do nas na YouTube
ODA w Sercu

Projekt Doktor - dr n. med. Przemysław Ustianowski

03 marca 2019 r.

Ruszamy z Projektem Doktor! Naszym pierwszym gościem w tym roku będzie dr n. med. Przemysław Ustianowski z Kliniki Perinatologii, Położnictwa i Ginekologii w Policach.  Dobrze go znacie, więc już na wstępie wiecie, że będzie ciekawie  :) 
 
Tym razem forma będzie trochę inna. Nie będzie slajdów czy monologu (to też jest dobre!,  ale tym razem robimy inaczej ;) ). Będzie rozmowa. O czym? 
O tym, co nas najbardziej ciekawi, co najbardziej nurtuje. Może o tym, o co zawsze chcieliście zapytać, ale okazja na zajęciach jakaś taka nie bardzo, albo nie wiedzieliście czy w ogóle ten temat ruszyć. Pomyślcie, o czym chcielibyście z naszym gościem porozmawiać  :) możemy jeszcze tak zrobić, że jak ktoś bardzo nie chce publicznie pytania zadać, to niech wyśle tu na messengera. 
 
I pamiętajcie, nie ma głupich pytań! 
 
A na koniec jeszcze raz ponowię moją prośbę: jeżeli jest ktoś, kto chciałby się w Projekt zaangażować i pomóc, to po spotkaniu z Dr. będzie krótka narada jak to wszystko w tym roku ogarnąć, żeby działało. Bo to nie tylko dla mnie. To głównie dla Was. 
 
Trzymajcie się Miśki, niech Wam te niecałe półtora tygodnia do spotkania upływa najpiękniej jak się da! I całe wszystko po spotkaniu oczywiście też

Dodatek: Galeria zdjęć

Komentarze:

Dodaj komentarz

Duszpasterstwo Akademickie

Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego „W Sercu”
ul. Bogurodzicy 3
70-400 Szczecin

tel. +48 914 310 882
oda@oda.szczecin.pl

Stowarzyszenie Razem

Stowarzyszenie
Przyjaciół Duszpasterstwa
Akademickiego „Razem”
ul. Bogurodzicy 3
70-400 Szczecin

stowarzyszenie@razem.szczecin.pl

Jak do nas trafić


Wyświetl większą mapę

Zobacz również