Dołącz do nas na YouTube
ODA w Sercu

Wigilia duszpasterstwa

17 grudnia 2018 r.

Zanim się rozjedziecie... Zanim Święta nastaną... znajdźcie proszę chwilę i przyjdźcie we wtorkowy wieczór, 18 grudnia do Kawiarenki, by podzielić się opłatkiem.
Przyjdźcie wszyscy. Bardzo zależy mi na Waszej, Twojej obecności. Bez względu na to czy studiujesz czy nie, bez względu na to czy znamy się dobrze, czy może dopiero się poznamy. Jeśli tylko czujesz się częścią Dwudziestkowej rodziny bardzo proszę przyjdź.
Wiesz, na co dzień pochłaniają nas setki spraw, możliwe, że mijamy się czasem, że spotkania są za krótkie, że ich nie raz brakuje...
Ale w ten wtorek MUSISZ znaleźć czas, nawet jeśli Cię w Odzie dawno albo nigdy nie było. MUSISZ, bardzo Cię o to proszę. 
Nie zasiądziemy wspólnie do wigilijnego stołu, bo wtedy będziecie z rodzinami, dlatego zróbmy sobie wigilię naszej "Odowej rodziny". Choć może z różną intensywnością i z różnym natężeniem to na co dzień okazuję, to jednak każdy i każda z Was jest dla mnie częścią rodziny, którą wspólnie tworzymy. Bardzo mi na każdym z Was zależy. Proszę niech nikogo nie zabraknie.
To jest taki wieczór, że Kawiarenka się nie zamyka. Zaczynamy o 20.00 ale końca nie ma, drzwi są otwarte, jak będzie potrzeba to możesz przenocować, tym bardziej, że w środę rano Roraty...
Nie będę już więcej pisał. Po prostu, bardzo chciałbym się z każdym z Was przełamać opłatkiem.
Przyjdź we wtorkowy wieczór. Zaczynamy o 20.00.
 
Wtorek, 18 grudnia, Kawiarenka, ul. Bogurodzicy 3. Godz. 20.00

Dodatek: Galeria zdjęć

Komentarze:

Dodaj komentarz

Duszpasterstwo Akademickie

Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego „W Sercu”
ul. Bogurodzicy 3
70-400 Szczecin

tel. +48 914 310 882
oda@oda.szczecin.pl

Stowarzyszenie Razem

Stowarzyszenie
Przyjaciół Duszpasterstwa
Akademickiego „Razem”
ul. Bogurodzicy 3
70-400 Szczecin

stowarzyszenie@razem.szczecin.pl

Jak do nas trafić


Wyświetl większą mapę

Zobacz również