Dołącz do nas na YouTube
ODA w Sercu

Msza w intencji Odowych małżonków

08 października 2018 r.

Odowi Małżonkowie! 21 października, niedziela, godz. 20.00. To Wasz czas.
 
Trudno zliczyć ilu Was już jest. Przecież tylko w tym roku już dycha pękła... Nawet tych z ostatnich lat trudno policzyć a co dopiero patrząc na całe 52 lata Ody. Jedni mają staż półwieczny inni zaledwie kilkumiesięczny. Wszyscy jesteście radością Ody i pięknym owocem tego wszystkiego, co się w Odzie dzieje. Wielu z Was tutaj się poznawało, tu odkrywało miłość, w niej wzrastało, dojrzewało do decyzji. Siedzieliście obok siebie w kościelnych ławkach, czasami jedno przyprowadzało drugie, przekonywało, "oswajało" z Bogiem i Kościołem.
 
Wszystkich Was bardzo serdecznie zapraszam 21 października na Dwudziestkę, która odprawiana będzie w Waszej intencji. 
 
Nie na wszystkich ślubach mogliśmy być, nie każdej radości mogliśmy fizycznie towarzyszyć, dlatego chciałbym abyśmy spotkali się w niedzielę, w pierwszym dniu rekolekcji, w przeddzień wspomnienia św. Jana Pawła II, patrona małżeństw, aby odnowić to, co wydarzyło się w dniu Waszego ślubu. Msza Święta odprawiana będzie w Waszej intencji i poproszę Was, żebyście odnowili małżeńskie przyrzeczenia. Pozwólcie się sobą nacieszyć i... pochwalić :)
Zapraszam wszystkich, którzy jakkolwiek czują się z Odą związani i wpisują się w to szerokie pojęcie: Odowe małżeństwa. Nieważne czy byliście tutaj oboje, czy jedno przyciągało drugie, czy może po prostu przynajmniej jedno z Was na swej drodze zeszło się z Odą. Przyjdźcie proszę, 21 października, niedziela, godz. 20.00. Będzie to też pierwszy dzień naszych rekolekcji na dobry początek, więc po Mszy jeśli Wam cierpliwości starczy, to chciałbym jeszcze kilka słów konferencji Wam powiedzieć.
Do zobaczenia.
"Nie zgaśnie tej przyjaźni żar..."
 
I powiadamiajcie siebie nawzajem, proszę.

Dodatek: Galeria zdjęć

Komentarze:

Dodaj komentarz

Duszpasterstwo Akademickie

Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego „W Sercu”
ul. Bogurodzicy 3
70-400 Szczecin

tel. +48 914 310 882
oda@oda.szczecin.pl

Stowarzyszenie Razem

Stowarzyszenie
Przyjaciół Duszpasterstwa
Akademickiego „Razem”
ul. Bogurodzicy 3
70-400 Szczecin

stowarzyszenie@razem.szczecin.pl

Jak do nas trafić


Wyświetl większą mapę

Zobacz również