Dołącz do nas na YouTube
ODA w Sercu

Spotkanie Dzieła Biblijnego

21 kwietnia 2024 r.

13 kwietnia, członkowie kręgu biblijnego naszego duszpasterstwa (Katarzyna Szwaluk oraz Maciej Szyszko), wzięli udział w spotkaniu Dzieła Biblijnego Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Gościnę przygotowała parafia pw. św. Józefa w Stargardzie. Prowadzącym wydarzenie był ks. Cezary Korzec, moderator Dzieła Biblijnego Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej.

Spotkanie dzieła biblijnego było okazją do poznania innych wspólnot zainteresowanych rozważaniem Słowa Bożego w naszym rejonie. Uczestnicy mieli możliwość podzielenia się własnymi doświadczeniami, jak i otrzymać wiele cennych rad płynących od członków innych kręgów.

Dodatkowo, podczas wydarzenia, wykład o „Misji Świętego Ottona” wygłosił ks. dr hab. Grzegorz Wejman. Ksiądz profesor ciekawie i interesująco opowiadał o nawróceniu ludności zamieszkującej ziemie na Pomorzu w kontekście kulturowo- historycznym wydarzeń, które temu towarzyszyły. Wykład był również dla odbiorów wstępem do przeżywania jubileuszu 900-lecia tychże misji.

Jak relacjonują uczestnicy spotkania, nabyte doświadczenie będzie pomocne i inspirujące do prowadzenia dzieł w naszym akademickim kręgu biblijnym.

Dodatek: Galeria zdjęć

Komentarze:

Dodaj komentarz

Duszpasterstwo Akademickie

Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego „W Sercu”
ul. Bogurodzicy 3
70-400 Szczecin

tel. +48 914 310 882
oda@oda.szczecin.pl

Stowarzyszenie Razem

Stowarzyszenie
Przyjaciół Duszpasterstwa
Akademickiego „Razem”
ul. Bogurodzicy 3
70-400 Szczecin

stowarzyszenie@razem.szczecin.pl

Jak do nas trafić


Wyświetl większą mapę

Zobacz również