Dołącz do nas na YouTube
ODA w Sercu

Pielgrzymka Grup Akademickich 17-tych na Jasną Górę

30 lipca 2023 r.

Idzie Czarna!
Zostało kilka dni i znowu (mam NADZIEJĘ!) spotkamy się na szlaku.
Poniżej garść istotnych informacji:
 
1. ZAPISY. Odbywają się poprzez stronę internetową www.17-ka.org.pl/zapisy
Zapisy stacjonarne prowadzone będą 3-5 sierpnia w godz. 10-20 w kościele św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu 68 (w salce po lewej jak się wchodzi do kościoła).
Każda osoba, która zapisze się przez Internet, powinna odebrać pakiet pielgrzyma. Odbioru można dokonać w kościele Św Anny 3-5 sierpnia w godz. 10-20.
W czasie zapisów stacjonarnych będą mogły zapisać się również osoby wybierające się na część pielgrzymki oraz posiadający własny transport towarzyszący. Podczas tegorocznej pielgrzymki szczególny nacisk zostanie położony na posiadanie identyfikatora w widocznym miejscu oraz uzupełnionej legitymacji pielgrzyma. W wyjątkowych sytuacjach i dla wszystkich, którzy chcą dołączyć do Pielgrzymki w kolejnych dniach, istnieje możliwość zapisu na bazie w każdej miejscowości noclegowej. Należy jednak zapisać się niezwłocznie po dojściu na nocleg W DNIU PRZYJAZDU. Przy zdawaniu bagażu na samochód wymagana jest legitymacja pielgrzyma, do której dołączone będzie oznaczenie bagażu w kolorze danej grupy.
 
2. NOCLEG W WARSZAWIE. Niezawodny kościół św. Aleksandra na Placu Trzech Krzyży. Podziemia będą otwarte od godzin popołudniowych 5-go sierpnia. Konkretną godzinę podamy w osobnym poście. Noclegi na trasie - tylko namioty!!
 
3. WYJŚCIE. Co do "wyjścia" z Warszawy (doczytać do końca!!!) Pielgrzymka wyrusza 6-go sierpnia, po modlitwie porannej i błogosławieństwie o godzinie 5:30, spod kościoła św. Anny na Krakowskim Przedmieściu ale... GRUPA CZARNA SPOTYKA SIE O 5.45 PRZED KOŚCIOŁEM ŚW. ALEKSANDRA NA PLACU TRZECH KRZYŻY, po krótkiej modlitwie wyczekujemy cierpliwie pielgrzymki i dołączamy do niej. Tych, którzy chcą pójść od św. Anny prosimy aby te dwa kilometry przejść z innymi grupami.
 
4. BAGAŻ GRUPY CZARNEJ NADAJEMY NA PLACU TRZECH KRZYŻY!!! (a nie na Placu Teatralnym jak inne grupy). Szczegółowe godziny nadawania bagażu pojawią się w osobnym poście. Bagaż nadawać będzie można zarówno w sobotę wieczorem jak i w niedzielę rano, do momentu wyjścia grupy.
 
5. Podczas pielgrzymki do kupienia będzie koszulka naszej grupy.
 
P.S. Idziesz? Dołącz do wydarzenia https://fb.me/e/4Q7pmG3iW
 

Dodatek: Galeria zdjęć

Komentarze:

Dodaj komentarz

Duszpasterstwo Akademickie

Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego „W Sercu”
ul. Bogurodzicy 3
70-400 Szczecin

tel. +48 914 310 882
oda@oda.szczecin.pl

Stowarzyszenie Razem

Stowarzyszenie
Przyjaciół Duszpasterstwa
Akademickiego „Razem”
ul. Bogurodzicy 3
70-400 Szczecin

stowarzyszenie@razem.szczecin.pl

Jak do nas trafić


Wyświetl większą mapę

Zobacz również