Dołącz do nas na YouTube
ODA w Sercu

VI Festyn Rodzinny

01 czerwca 2017 r.

Już po raz szósty zapraszamy Was na Festyn Rodzinny "U Pana Boga w Sercu". Promujemy wartość rodziny, integrujemy społeczność szczecińskiego Śródmieścia (i nie tylko!), wspólnie bawimy się w parku, który na ten jeden dzień tworzy najbardziej magiczne miejsce w całym mieście. Miejsce dla dzieci, ich rodziców, dziadków, cioć, przyjaciół... Miejsce dla nas wszystkich, a tym miejscem jest- zgodnie z nazwą naszego festynu- serce Pana Boga.
 
Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 4. czerwca w Parku Andersa przy Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa, zaczynamy o 10.30, kończymy o 18.00. Festyn organizowany jest przez księży Chrystusowców oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Duszpasterstwa Akademickiego "Razem".
Całkowity dochód z imprezy przeznaczony będzie na zorganizowanie wypoczynku letniego dla wychowanków świetlicy środowiskowej "Promyczek" oraz klubu młodzieżowego "Baza".
 
Na wszystkich naszych gości czekać będzie wiele ciekawych stanowisk, koncerty, loteria fantowa, coś na obiad i coś słodkiego:), a co najważniejsze: dzięki każdemu z Was nasze Promyczki zaświecą jeszcze radośniej, a Bazowicze z pewnością będą im wtórowały.

Dodatek: Galeria zdjęć

Komentarze:

Dodaj komentarz

Duszpasterstwo Akademickie

Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego „W Sercu”
ul. Bogurodzicy 3
70-400 Szczecin

tel. +48 914 310 882
oda@oda.szczecin.pl

Stowarzyszenie Razem

Stowarzyszenie
Przyjaciół Duszpasterstwa
Akademickiego „Razem”
ul. Bogurodzicy 3
70-400 Szczecin

stowarzyszenie@razem.szczecin.pl

Jak do nas trafić


Wyświetl większą mapę

Zobacz również